Logo Gminy Wielichowo

Święto Policji w Grodzisku Wielkopolskim

Ocena 0/5

W piątek 21 lipca odbyły się obchody Święta Policji w Grodzisku Wielkopolskim.
Uroczystość w Centrum Kultury RONDO zgromadziła: samorządowców, służby mundurowe, policjantki i policjantów, pracowników cywilnych policji. Były awanse na wyższe stopnie służbowe oraz medale i odznaczenia.
W imieniu wszystkich samorządowców- życzenia i podziękowania za służbę z okazji Święta Policji na ręce Pani Komendant Romy Figaszewskiej skierował Starosta Grodziski Mariusz Zgaiński.

Galeria zdjęć

zdjęcia ze święta policji zdjęcia ze święta policji zdjęcia ze święta policji zdjęcia ze święta policji zdjęcie ze święta policji zdjęcia ze święta policji zdjęcia ze święta policji
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności