Logo Gminy Wielichowo

Szkolenie Burmistrza z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej

Ocena 0/5

W dniach 16-18 czerwca Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska uczestniczyła w szkoleniu z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zorganizowanym przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu. Szkolenie miało na celu omówienie najważniejszych zmian regulacji prawnych, organizacji oraz funkcjonowania ochrony ludności i obrony cywilnej. 

Nowe regulacje prawne nakładają na Burmistrza szereg obowiązków m. in. edukację i szkolenia mieszkańców. O podjętych czynnościach będziemy Państwa informować.

Galeria zdjęć

20250618_141725 20250616_130336_resized
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności