Logo Gminy Wielichowo

Turniej Sołectw podczas Wielichowskich Smaków Kultury

Ocena 0/5

Sołectwa gminy Wielichowo wzięły udział w Turnieju Sołectw, który dostarczył uczestnikom wielu emocji oraz okazji do integracji i wspólnej zabawy.

Uczestnicy rywalizowali w nietypowych konkurencjach, takich jak: rzut kaloszem, bieg w workach, picie mleka, slalom w alkogoglach oraz przewóz taczką.

Wydarzeniu towarzyszyła przyjazna atmosfera i doping mieszkańców. Turniej był okazją do integracji lokalnej społeczności oraz wspólnego spędzenia czasu.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Sołectwo Prochy,
II miejsce – Sołectwo Reńsko,
III miejsce – Sołectwo Wilkowo Polskie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za zaangażowanie i wspólnie stworzoną atmosferę. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji wydarzenia.

LINK DO RELACJI -> https://www.facebook.com/media/set?vanity=CentrumKulturyWielichowo&set=a.1403382398484799

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności