Logo Gminy Wielichowo

Wesoła Nutka po raz piętnasty

Ocena 0/5

W niedzielę 12 marca w Wilkowie Polskim odbył się XV Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej Wesoła Nutka. Organizatorami festiwalu byli: Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Wilkowie Polskim oraz Centrum Kultury  w Wielichowie.

Dla licznie zgromadzonej publiczności zaśpiewało 30  dzieci ze szkół i przedszkoli naszej gminy. Uczestnikom konkursu towarzyszyli rodzice oraz nauczyciele. Zaproszeni goście, przedstawiciele władz samorządowych i organizacje działające na terenie wsi obserwowali wokalistki i wokalistów. Jury w składzie  Krystyna Nijaka, Marcin Dąbrowski i Grzegorz Herman przyznało brązowe, srebrne i złote nutki. Gran Prix wyśpiewała Eliza Nowak. Swoją laureatkę miała również publiczność. Została nią Lena Jakubiak. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

Nasz festiwal był eliminacjami do Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Garbach. Bilet na ten jeden z najstarszych festiwali dziecięcych w Polsce otrzymały: Zofia Słowikowska, Eliza Nowak i Marta Szymczak.

Galeria zdjęć

IMG_4890_1000 IMG_4760_1000 IMG_4732_1000 IMG_4774_1000 IMG_4867_1000 IMG_4903_1000 IMG_4899_1000 IMG_4907_1000 IMG_4988_1000 IMG_4995_1000 IMG_4998_1000 IMG_4806_1000 IMG_4738_1000
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności