Logo Gminy Wielichowo

Wieczór wspomnień

Ocena 0/5

W miniony wtorek 12 listopada w Wilkowie Polskim odbyło się spotkanie pod hasłem „Wieczór wspomnień” . Wieczór był  nawiązaniem do tzw. „Marcinków” czyli przypadających na dzień 11 listopada obchodów upamiętniających  św. Marcina.

Z tym dniem, szczególnie w Wielkopolsce, wiąże się bardzo ciekawa tradycja przyrządzania gęsi oraz wypiekania rogali marcińskich. I właśnie te tradycyjne potrawy samodzielnie przygotowały panie z  Koła Gospodyń  Wiejskich w Wilkowie Polskim.

Galeria zdjęć

DSC_0019 DSC_0021-1 DSC_0023-1 DSC_0024 DSC_0025 DSC_0026 DSC_0028 DSC_0029-1 DSC_0033 DSC_0035 DSC_0043 DSC_0046 DSC_0048 DSC_0053
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności