Logo Gminy Wielichowo

Wizyta Prezesa Rady Ministrów

Ocena 0/5

We wtorek, 7 lipca 2020 roku w Urzędzie Miejskim w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się spotkanie Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego z  przedstawicielami władz samorządowych gmin i powiatów z naszego regionu.
W spotkaniu uczestniczył również Wojewoda Wielkopolski Łukasz Mikołajczak.

Premier RP wręczył burmistrzom, wójtom i starostom okolicznościowe czeki stanowiące promesy dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Planowane środki, według założeń programowych mają zostać przeznaczone na realizację lokalnych inwestycji służących zaspokojeniu potrzeb mieszkańców i przedsiębiorców, takie jak: remonty, inwestycje wodociągowe, kanalizacyjne, drogowe, rozwój infrastruktury sportowej i rekreacyjnej.

Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska otrzymała promesę na kwotę 865.007,00 zł.
Jeśli obiecane fundusze faktycznie trafią do Budżetu Gminy Wielichowo, powiadomimy o tym naszych mieszkańców za pośrednictwem strony internetowej.

Galeria zdjęć

DSC_0116 DSC_0131
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności