Logo Gminy Wielichowo

Wizyta radnych w schronisku Azorek w Obornikach

Ocena 0/5

W dniu 18 kwietnia 2023 roku odbył się wyjazd do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt ,,Azorek'' w Obornikach. W wyjeździe uczestniczyli Radni Rady Miejskiej Wielichowa i Grodziska Wielkopolskiego, wolontariusze, oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Wielichowie i Grodziska Wielkopolskiego.

Celem wyjazdu było zapoznanie się z funkcjonowaniem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt ,,Azorek'' w Obornikach, z którym nasze gminy współpracują oraz planach dotyczących dalszej współpracy i zasad finansowania.

Galeria zdjęć

1 2 3 4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności