Logo Gminy Wielichowo

Wizyta w harcówce “Pod bocianem”

Ocena 0/5

5 września Pani Burmistrz Honorata Kozłowska wraz z Radnymi naszej gminy udała się do Reńska na zaproszenie wielichowskich harcerzy. Dokładnie 6 lat temu na ręce drużynowej 9 GDH "Buki" im. Kazimierza Wielkiego został złożony akt przekazania budynku dawnej remizy strażackiej, który stał się dla harcerzy drugim domem.


Na przestrzeni tych 6 lat miejsce to przeszło wiele zmian. W szczególności dzięki hojności władz samorządowych oraz mieszkańców Reńska harcówka "Pod bocianem" zmieniła się nie do poznania. Budynek zyskał m.in nowy dach,ocieplenie oraz elewację. W ramach podziękowania za tak ogromne wsparcie harcerze z 9 GDH "Buki" zaprosili wszystkich darczyńców na spotkanie przy kawie. Podczas wizyty zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia budynku. Omówione zostały także dalsze plany na ulepszenie harcówki.

Podczas spotkania, w ramach akcji promocyjnej Narodowego Programu Sczepień, przekazano gadżety promocyjne, promujące szczepienia przeciw wirusowi Sars-Cov-2 na terenie Gminy Wielichowo. Jednocześnie przypomniano o funkcjonujących na terenie gminy Punktach Szczepień.

Galeria zdjęć

IMG-20210905-WA0006 IMG-20210905-WA0008 IMG-20210905-WA0009 IMG-20210905-WA0011 IMG-20210905-WA0012 IMG-20210905-WA0001 IMG-20210905-WA0002 IMG-20210905-WA0004 IMG-20210905-WA0005
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności