Logo Gminy Wielichowo

Wspólne odpalenie choinki w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

W sobotę 7 grudnia, Koło Gospodyń Wiejskich z Wilkowa Polskiego, Rada Sołecka oraz Sołtysi z Wilkowa Polskiego i Celinek zorganizowali wspólne odpalenie choinki przy Sali wiejskiej w Wilkowie Polskim.
Po rozświetleniu lampek na choince przyszedł czas na spotkanie z Mikołajem. Wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek.

Wspólne odpalenie choinki to bardzo miły akcent, który wprowadził mieszkańców w świąteczną atmosferę.

Galeria zdjęć

IMG_6426 IMG_6428 IMG_6435 IMG_6436 IMG_6442 IMG_6443 IMG_6444 IMG_6454 IMG_6456 IMG_6462 IMG_6465 IMG_6467 IMG_6468 IMG_6470 IMG_6472 IMG_6475 IMG_6483 IMG_6503 IMG_6510 IMG_20191207_180334 IMG_6397 IMG_6374 IMG_6399 IMG_6406 IMG_6410 IMG_6415 IMG_6416 IMG_6421
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności