Logo Gminy Wielichowo

Wycieczka do Krakowa

Ocena 0/5

W poniedziałek 10. grudnia br. członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Wilkowa Polskiego udały się na wycieczkę do Krakowa. Jednym z celów wyjazdu był pobyt na odbywającym się właśnie na krakowskim rynku świątecznym jarmarku.


W domkach handlowych  można było nabyć drobne prezenty i zjeść coś smacznego. Piękne dekoracje zdobiące miasto przypominały, że Święta Bożego Narodzenia już blisko. Wyjazd stał się także okazją do zwiedzania miasta z przewodnikiem.

Galeria zdjęć

20181210_180535 20181211_003041 20181210_115441 20181211_003901 20181210_103155 20181211_002439
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności