Logo Gminy Wielichowo

Wyjazd integracyjny do kina

Ocena 0/5

W sobotę 02 marca 2019 panie z Koła Gospodyń Wiejskich  z Ziemina wzięły udział w wyjeździe  do kina w Poznaniu w ramach spotkania z kulturą.

Było to jedno z działań realizowanych w ramach projektu " Kobieta na piątkę", współfinansowanego ze środków Gminy Wielichowo w ramach realizacji zadania publicznego "Aktywizacja i integracja społeczności lokalnych na terenie gminy Wielichowo". Panie obejrzały seans filmowy i  spędziły czas przy wspólnej kolacji , która była okazją do ciekawych dyskusji.

Galeria zdjęć

DSCN9482
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności