Logo Gminy Wielichowo

Wyjazd studyjny do Książa i okolic

Ocena 0/5
Dnia 26.06.2021 r. odbył się jednodniowy wyjazd studyjny do Książa i okolic. W wycieczce uczestniczyło 45 osób, głównie mieszkańców Zielęcina.
 

 

W programie można było zwiedzić: kościół Pokoju w Świdnicy, Zamek Książ, Palmiarnię,  w której każdy mógł odpocząć i skosztować pyszne lody,  sztolnie w Walimiu a  na koniec spacer w ogrodzie rododendronów w uzdrowisku Szczawno Zdrój. Wyjazd został zorganizowany w ramach zadania publicznego realizowanego przez Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wielskich w Wielichowie pt. " Aktywna kobieta". Celem wyjazdu było poznanie historii i kultury regionu oraz integracja mieszkańców.

Galeria zdjęć

image_6483441bb image_6483441c image_6483441ee image_6483441kk image_6483441nn image_6483441qq image_6483441vv image_6483441w image_6483441x image_6483441xx image_6483441z image_6483441zz image_648344a1 image_6483441 image_6483441a image_6483441aa
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności