Logo Gminy Wielichowo

Wyróżnienie dla cheerleaderek z Centrum Kultury w Wielichowie na XXIV Międzyszkolnym Turnieju Tańca w Grodzisku Wielkopolskim

Ocena 0/5

W czwartek 16 stycznia 2025 roku, w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się XXIV Międzyszkolny Turniej Tańca, który przyciągnął liczne grupy taneczne. Wśród uczestników znalazły się także cheerleaderki z Centrum Kultury w Wielichowie, które zdobyły wyróżnienie.

Gratulacje oraz podziękowania za godne reprezentowanie Gminy Wielichowo dla cheerlederek oraz trenerki zespołu Pani Marty Franeckiej.

Galeria zdjęć

IMG-20250116-WA0003 IMG-20250116-WA0002 IMG-20250116-WA0005 IMG-20250116-WA0001
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności