Logo Gminy Wielichowo

Z wizytą u Seniorów

Ocena 0/5

Miłą niespodziankę sprawili Seniorom Panowie Policjanci - dzielnicowy Mariusz Lepa i Kornel Łakomy.

Odwiedzili seniorów w Klubie Seniora  tuż przed warsztatami z dietetyczką i wręczyli wszystkim kamizelki odblaskowe, aby seniorzy bezpiecznie powrócili  do domu. Kamizelka ma napis "druga młodość" i przyda się  seniorom zwłaszcza na jesienne wieczory na spacery z kijkami lub na jazdy rowerem. Ważne jest aby seniorzy widoczni byli nie  tylko na facebooku ale i na drodze.

Galeria zdjęć

20181108_165831 20181108_170014 20181108_170103 20181108_170120 20181108_170135 20181108_170222 20181108_170317 20181108_170332 20181108_170338 20181108_170346 20181108_170400
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności