Logo Gminy Wielichowo

Zabawa karnawałowa z „Wilkowianami”

Ocena 0/5

Ludowy Zespół Śpiewaczy „Wilkowianie” swoimi występami uświetnia różne uroczystości, spotkania towarzyskie i imprezy okolicznościowe. W sobotę 8 lutego „Wilkowianie” zaśpiewali dla seniorów ze Śmigla i okolic.

Wystąpili podczas zabawy karnawałowej zorganizowanej przez Klub Seniora Tęcza. Zespół wykonał wybrane ze swojego repertuaru piosenki oraz przygotowany specjalnie na to spotkanie Hymn Emeryta.

Seniorzy z zainteresowaniem słuchali koncertu „Wilkowian” , a potem długo bili brawo. Zespołowi podziękowali też organizatorzy zabawy. W dowód wdzięczności „Wilkowianie” przekazali seniorom swoją płytę pt. „Biała Chatka”

Galeria zdjęć

IMG_0208 IMG_0209 IMG_0212 IMG_0213 IMG_0199 IMG_0200 IMG_0205
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności