Logo Gminy Wielichowo

Zaproszenie na II edycję Gry Miejskiej "Powstanie Wielkopolskie - Zostań Powstańcem" w Wielichowie

Ocena 0/5

Drodzy Państwo! 27 grudnia wybuchło Powstanie Wielkopolskie, jedną z ważniejszych bitew dla Kompanii Wielichowskiej była Bitwa o Kargowę. 9 GDH "Buki" postanowiła uczcić te dni w harcerski sposób, dlatego zorganizowaliśmy II edycje Gry Miejskiej. Już dziś chcemy zaprosić Was do udziału. Zbierzcie patrol i pomóżcie wcielicie się w rolę Powstańców.


Garść cennych informacji:

- zgłoszenia do 22.01.2026 do godz. 18:00,
- patrol może liczyć 5-10 osób,
- wiek minimalny uczestników to 10 lat (nie ma górnej granicy wiekowej),
- patrol, w którym będą osoby niepełnoletnie musi posiadać opiekuna,
- koszt 15 zł/osoba
-czas trwania imprezy ok. 3 godzin,
- rozpoczęcie w Centrum Kultury.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie gry.


9 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Buki" im. Kazimierza Wielkiego w Wielichowie

Formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/gfSXPMfihiEpSXTDA

Regulamin:
https://drive.google.com/file/d/1NCDiOUEIDVRWTbE2-hOt0V8HpUkWP1Tn/view?usp=drivesdk

Zaproszenie na II edycję Gry Miejskiej "Powstanie Wielkopolskie - Zostań Powstańcem" w Wielichowie

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności