Logo Gminy Wielichowo

Zebranie Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Wielichowo

Ocena 0/5

      Dnia 05 maja 2025 roku w Urzędzie Miejskim w Wielichowie odbyło się Zebranie Kół Gospodyń Wiejskich, w którym uczestniczyła Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska oraz Dyrektor Centrum Kultury w Wielichowie Urszula Dopierała.

      Podczas spotkania, zebrane Panie, omówiły najważniejsze aspekty konkursu kulinarnego, który odbędzie się podczas  „Wielichowskich Smaków Kultury”, oraz bieżące sprawy i plany związane z funkcjonowaniem Kół w 2025 r. 

       Poniedziałkowe popołudnie minęło w miłej atmosferze. 

Galeria zdjęć

DSC_1139 DSC_1141 DSC_1142
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności