Logo Gminy Wielichowo

Zebranie sprawozdawcze OSP Śniaty

Ocena 0/5

W dniu  17  lutego 2023 roku w Śniatach odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej Śniaty.
W zebraniu uczestniczyli: Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska, Przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku mł. bryg. Marcin Nowak, Prezes  Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Wielichowie Zbigniew Galusik, Wiceprezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Grodzisku Wlkp. Jan Grochowy, Członkowie Zarządu OSP, Członkowie Komisji Rewizyjnej OSP oraz członkowie czynni.
Druhowie strażacy podsumowali działalność za rok 2022 oraz wytyczyli plany działalności na rok 2023.
Zebranie prowadził Prezes OSP Śniaty Witold Jankowski, który został wybrany jednocześnie na Przewodniczącego obrad.
Podziękowanie strażakom za społeczną pracę, za udział w uroczystościach gminnych, powiatowych, kościelnych złożyli zaproszeni goście.

Galeria zdjęć

zdjęcie przedstawia zebranie sprawozdawcze OSP Śniaty zdjęcie przedstawia zebranie sprawozdawcze OSP Śniaty zdjęcie przedstawia zebranie sprawozdawcze OSP Śniaty zdjęcie przedstawia zebranie sprawozdawcze OSP Śniaty zdjęcie przedstawia zebranie sprawozdawcze OSP Śniaty
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności