Logo Gminy Wielichowo

Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie

Ocena 1/5

W dniu 18  lutego 2022 roku w Wilkowie Polskim  odbyło się zebranie sprawozdawcze  Ochotniczej Straży Pożarnej Wilkowo Polskie.

W zebraniu uczestniczyli zaproszeni goście:  Burmistrz Wielichowa  Honorata Kozłowska, Prezes Zarządu Oddziału M-G ZOSP RP w Wielichowie dh Zbigniew Galusik, Komendant Gminny OSP dh Krzysztof Bednarczyk,  Przedstawiciel KP PSP - st. asp. lic. Mariusz Wieczorek, Sołtys Wilkowa Polskiego Damian Apolinarski,  Wiceprezes Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego ZOSP w Wielichowie Sebastian Nowaczyk, Kapelan strażaków Smulski Marek  oraz członkowie OSP Wilkowo Polskie, Członkowie Komisji Rewizyjnej OSP  oraz członkowie czynni.

Druhowie strażacy podsumowali działalność za rok 2021 oraz wytyczyli plany działalności na rok 2022.

Zebranie prowadził Prezes OSP Wilkowo Polskie Zbigniew Galusik  ,  który został wybrany jednocześnie na Przewodniczącego Obrad.   

Podziękowanie strażakom za społeczną pracę ,za udział w uroczystościach gminnych, powiatowych, kościelnych złożyli zaproszeni goście.

Galeria zdjęć

Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie Zebranie sprawozdawcze OSP Wilkowo Polskie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności