Logo Gminy Wielichowo

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielichowie

Ocena 0/5

W dniu 27 czerwca 2021 roku w  odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielichowie.

 

W zebraniu uczestniczyli : Honorata Kozłowska burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska,  dh., brygadier Krzysztof Wojtaszewski zastępca komendanta PSP w Grodzisku Wlkp. dh. Eugeniusz Utracik prezes Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Wielichowie .

Zebranie rozpoczęło się od złożenia ślubowania przez czworo osób, które po okresie próbnym zamiewrzały wstąpić w szeregi OSP Wielichowo. Są to druhny Anna Dodat i Aleksandra Szkuta; druhowie Dawid Szafrański i Sebastian Nowaczyk.

Druhowie podsumowali działalność za rok 2020 oraz wyznaczyli zadania jakie czekają jednostkę w roku 2021 i na kolejne pięć lat. Ponieważ rok obecny jest rokiem wyborczym w Ochotniczych Strażach Pożarnych , dlatego  odbyły się wybory do Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej na 5 letnią kadencję  2021 – 2026. W wyniku tajnego głosowania skład Zarządu przedstawia się następująco:

Nowy Zarząd OSP Wielichowo

1.Prezes – Adam Szczepaniak
2.Wiceprezes – Krzysztof Bednarczyk
3.Wiceprezes – Naczelnik – Mateusz Papierz
4.Zastępca naczelnika – Zbysław Dodat
5.Sekretarz, Kronikarz – Anna Dodat
6.Skarbnik – Tadeusz Goliński
7.Gospodarz – Łukasz Bednarczyk
8.Członek Zarządu – Wojciech Szczepaniak
9.Członek Zarządu - Robert Paul

Następnie dokonano wyboru Komisji Rewizyjnej

 

Skład komisji

1.Przewodniczący - Paweł Michalski
2.Sekretarz – Dariusz Rabiega
3.Członek – Zygmunt Głowacki

W toku dyskusji zaproszeni goście oraz druhny i druhowie poruszali zagadnienia ważne dla działalności organizacji. Dh. Krzysztof Wojtaszewski przekazał podziękowanie od Komendanta Wojewódzkiego PSP za udział strażaków w akcji ratunkowej w Poznaniu po przejściu ogromnej ulewy, która nawiedziła miasto w ostatnim czasie.

Walne zebranie podjęło dwie uchwały. W pierwszej wpisano do składu Zarządu funkcję Opiekuna MDP. W drugiej uchwale druhny i druhowie przekazali do Izby Historii w Śniatach sztandar jednostki, który służył organizacji w latach 1979 – 2013. Przekazania sztandaru dokonali druhowie Tadeusz Nowacki i Adam Szczepaniak.

Galeria zdjęć

IMG_8866 IMG_8867 IMG_8868 IMG_8869 IMG_8870 IMG_8876 IMG_8877 IMG_8878 IMG_8879 IMG_8880 IMG_8883 IMG_8884 IMG_8885 IMG_8893 IMG_8894 IMG_8906 IMG_8873 IMG_8874 IMG_8875
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności