Logo Gminy Wielichowo

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Gradowicach

Ocena 0/5

Dnia 21 lutego 2024 r. w Gradowicach odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze , w którym uczestniczyła Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska oraz kandydaci do Rady Powiatu i Rady Miejskiej.  Podczas spotkania wybrano nowego Sołtysa Panią Reginę Rybarczyk wraz z nową Radą Sołecką w pięcioosobowym składzie: Pan Sebastian Nowaczyk, Pan Tomasz Dudziak, Pan Mariusz Waligóra, Pani Justyna Kozłowska oraz Pan Rafał Nijaki.

Burmistrz Wielichowa złożyła podziękowania i wyrazy uznania dotychczasowemu sołtysowi, Panu Ryszardowi Karpaczowi za wieloletnie, godne reprezentowanie mieszkańców sołectwa oraz wieloletniemu Radnemu Rady Miejskiej Wielichowa Panu Wojciechowi Szeflerowi, który nie będzie ubiegał się o mandat Radnego w najbliższych wyborach.

Galeria zdjęć

IMG-20240221-WA0014 IMG-20240221-WA0036 IMG-20240221-WA0034 IMG-20240221-WA0025 IMG-20240221-WA0016 IMG-20240221-WA0020 IMG-20240221-WA0004 IMG-20240221-WA0040
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności