Logo Gminy Wielichowo

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim

Ocena 0/5

W dniu 12 lutego 2026 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim odbyła się uroczystość związana ze zmianą na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji. Nowym Komendantem został mł. insp. Mikołaj Szydzik, który wcześniej pełnił tę funkcję w Komendzie Powiatowej Policji w Czarnkowie. Dotychczasowy Komendant, insp. Mirosław Gogołek, objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim:
Zobacz pełną informację

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności