Logo Gminy Wielichowo

Zniszczenie pszczoły

Ocena 0/5

W miejscowości Wielichowo u zbiegu ulic Kościelnej i Nowej została zniszczona pszczoła, ponadto ukradziono skrzydło i czułko pszczoły.
Urząd Miejski w Wielichowie apeluje o uszanowanie naszej wspólnej własności.

Zwracajmy uwagę na to, co się dzieje wokół nas, a w razie konieczności reagujmy!

Osoby mogące posiadać informacje na temat wandali proszeni są o kontakt z policją lub z Urzędem Miejskim w Wielichowie.

Sprawa zostanie zgłoszona na Policję.

Galeria zdjęć

Dewastacja pszczoły Dewastacja pszczoły Dewastacja pszczoły Dewastacja pszczoły
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności