Logo Gminy Wielichowo

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Ocena 0/5

W dniu 11 marca 2021 r. z okazji Dnia Sołtysa do Urzędu Miejskiego w Wielichowie zaproszeni zostali wszyscy Sołtysi Gminy Wielichowo oraz Przewodniczący Zarządu Osiedla Miasta Wielichowa. Sołtysi ze względu na reżim sanitarny podzieleni zostali na trzy grupy.

Podczas spotkania Burmistrz Wielichowa podziękowała im za trud i wysiłek jaki wkładają na rzecz rozwoju sołectw, życzyła dużo zdrowia, pozytywnego nastroju, pogody ducha, radości, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, satysfakcji z wykonywanej funkcji oraz realizacji pomysłów w działalności sołeckiej.

Obchody Dnia Sołtysa były doskonałą okazją do rozmów o nurtujących potrzebach mieszkańców poszczególnych wsi i kolejnych pomysłach na przyszłość. Sołtysi w tym dniu otrzymali podziękowania i drobne upominki.

Galeria zdjęć

DSC_0224-1 DSC_0233-1 DSC_0234 DSC_0247 DSC_0254 DSC_0256 DSC_0258 DSC_0239
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności