Logo Gminy Wielichowo

Uroczysta Sesja Rady Miejskiej Wielichowa

Ocena 0/5

W dniu 24 stycznia br. odbyła się uroczysta Sesja Rady Miejskiej Wielichowa, podczas której odbyło się wręczenie odznaki honorowej „Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”. Odznaczenie otrzymała Pani Bogumiła Andrzejewska Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Wielichowie. Wręczenia dokonał Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak wraz z Radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Henrykiem Szymańskim.

Na ręce odznaczonej gratulacje złożyli : Przewodnicząca Rady Miejskiej Wielichowa Genowefa Feldgebel wraz z Radnymi,  Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska  oraz Radni Powiatu Grodziskiego w osobach: Jan Grochowy i Stanisław Marciniak, sołtysi, kierownicy jednostek organizacyjnych, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele Zespołu Śpiewaczego „Wilkowianie”,  przedstawiciele Rady Rodziców i Rady Pedagogicznej ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Wielichowie.

Podczas uroczystej Sesji Burmistrz Wielichowa przedstawiła  prezentację z realizacji zadań gminy Wielichowo w roku 2022 .

Odznaka Honorowa „Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego” to wyróżnienie, nadawane osobom, instytucjom i organizacjom, które poprzez swoją działalność wnoszą wybitny wkład w rozwój gospodarczy, naukowy, kulturalny i społeczny regionu, ustanowiona uchwałą Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w 2000 r. Decyzję o nadaniu odznaczenia podejmuje Kapituła, której przewodzi Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Wnioskodawcą nadania  odznaki honorowej „ Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego” dla Pani Dyrektor była Burmistrz Wielichowa.

Galeria zdjęć

IMG_3639 IMG_3661 IMG_3647 IMG_3663 IMG_3653 IMG_3674 IMG_3683 IMG_3652 IMG_3722 IMG_3624 IMG_3699
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności