Turniej Piłki Nożnej B-cup 2023 Nowy Tomyśl
W niedzielę 22 stycznia na hali Powiatowego centrum Sportu w Nowym Tomyślu odbył się turniej piłki nożnej B-cup 2023. W turnieju udział wzięło 6 drużyn w tym Wielichowska Pieczarka. Turniej rozgrywany systemem każdy z każdym a o zwycięzcy decydowała tabela. Każdy punkt był ważny co powodowało, że każdy mecz był wzbudzał sporo sportowych emocji. Po dwóch zwycięstwach, dwóch remisach i jednej porażce Pieczarka zajęła 3 miejsce w turnieju. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!