Logo Gminy Wielichowo

Filia Biblioteczna w Wilkowie Polskim - „Popołudnie z książką”

Ocena 0/5

Czasem plany szkoły i biblioteki idą różnymi drogami - pierwsza grupa wybrała wycieczkę, a my zostaliśmy z pustymi stolikami. Na szczęście część dzieci z drugiej grupy dotarła i chwyciła za pędzle. Powstały piękne kolorowe obrazy pełne barw tej wyjątkowej pory roku.

Inspiracją do tych prac były piękne albumy z obrazami słynnych malarzy, bo w bibliotece – oprócz bajek i opowieści – można odkrywać także encyklopedie, słowniki czy sztukę w pięknych wydaniach.

Tak oto połączyliśmy książkę z malarstwem- a biblioteka znów okazała się miejscem pełnym twórczej magii.

Do zobaczenia za tydzień!                                                 

Galeria zdjęć

7a4b9306-c93f-473b-a55a-4548acabb4c6-1600 04c79ecd-576b-4d95-887e-7be325ff203d-1600 32a4e10d-63bf-4555-b05d-06ca38b575b4-1600 272a5cec-4930-432e-9194-8fb5d3850d26-1600 aea7cb35-9e2b-419e-9b67-8aec51b9a9ec-1600 eb3923a4-bf47-4852-8871-9c563369dc49-1600
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności