Logo Gminy Wielichowo

IV Gminny Konkurs Recytatorski

Ocena 0/5

„Kto Brzechwę czyta – rozkwita” to hasło czwartej edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 17 marca br. w Centrum Kultury w Wielichowie.

Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach: klasy 0–I oraz klasy II–III.
Do udziału zgłosiło się 33 uczestników. Ocenie podlegały takie elementy jak: dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, interpretacja utworu, modulacja głosu, dykcja oraz ogólny wyraz artystyczny.

W skład komisji weszły: Burmistrz Honorata Kozłowska, Dyrektor Centrum Kultury Urszula Dopierała oraz bibliotekarka Alicja Ciesielska.

Jury wyłoniło zwycięzców:

Kategoria klas 0–I

I miejsce – Hanna Buśko
II miejsce – Gabriela Moszak
III miejsce – Oliwier Melerowicz

Kategoria klas II–III

I miejsce – Olga Kurpisz
II miejsce – Emilia Ciesielska
III miejsce – Vanessa Śledź

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, ogromne zaangażowanie oraz włożony trud w przygotowanie występów. Szczególne podziękowania kierujemy za uśmiech i chęć uczestnictwa w naszym wydarzeniu.

Współorganizatorami wydarzenia były: Szkoła Podstawowa w Łubnicy oraz Biblioteka Publiczna działająca w strukturach Centrum Kultury w Wielichowie.

Już dziś zapraszamy na piątą edycję konkursu, która odbędzie się za rok. Tym razem spotkamy się w Szkole Podstawowej w Łubnicy.

Do zobaczenia!

Galeria zdjęć

17.03.2026(1) 17.03.2026(2) 17.03.2026(3) 17.03.2026(4) 17.03.2026(5) 17.03.2026(6) 17.03.2026(7) 17.03.2026(8)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności