IV Gminny Konkurs Recytatorski
„Kto Brzechwę czyta – rozkwita” to hasło czwartej edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 17 marca br. w Centrum Kultury w Wielichowie.
Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach: klasy 0–I oraz klasy II–III.
Do udziału zgłosiło się 33 uczestników. Ocenie podlegały takie elementy jak: dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, interpretacja utworu, modulacja głosu, dykcja oraz ogólny wyraz artystyczny.
W skład komisji weszły: Burmistrz Honorata Kozłowska, Dyrektor Centrum Kultury Urszula Dopierała oraz bibliotekarka Alicja Ciesielska.
Jury wyłoniło zwycięzców:
Kategoria klas 0–I
I miejsce – Hanna Buśko
II miejsce – Gabriela Moszak
III miejsce – Oliwier Melerowicz
Kategoria klas II–III
I miejsce – Olga Kurpisz
II miejsce – Emilia Ciesielska
III miejsce – Vanessa Śledź
Serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, ogromne zaangażowanie oraz włożony trud w przygotowanie występów. Szczególne podziękowania kierujemy za uśmiech i chęć uczestnictwa w naszym wydarzeniu.
Współorganizatorami wydarzenia były: Szkoła Podstawowa w Łubnicy oraz Biblioteka Publiczna działająca w strukturach Centrum Kultury w Wielichowie.
Już dziś zapraszamy na piątą edycję konkursu, która odbędzie się za rok. Tym razem spotkamy się w Szkole Podstawowej w Łubnicy.
Do zobaczenia!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!