Logo Gminy Wielichowo

Mecz piłki nożnej o Puchar Burmistrza

Ocena 0/5

W piątek 11.06.2021 w słoneczne popołudnie na boisku w Wilkowie Polskim miał miejsce niecodzienny mecz. Spotkały się drużyny Pieczarki Wielichowo oraz Reprezentacji Samorządowców. W zespole Samorządowców zagrali m.in. Radni Rady Miejskiej, Sołtysi, Dyrektorzy placówek oraz Przedsiębiorcy.

 

Jak można się domyślać był to mecz przyjaźni w którym najważniejszym elementem była dobra zabawa.  Całe spotkanie toczone było w sympatycznej atmosferze co powodowało wiele zabawnych sytuacji. Jednak każda z drużyn dążyła do zdobycia gola.  Ostatecznie wynik zakończył się 7:6 dla Pieczarki. Po zakończonym meczu zawodnicy obu drużyn przeprowadzili konkurs „Rzutów Karnych”. Tutaj natomiast lepsza okazała się ekipa Samorządowców! Na zakończenie zwycięski puchar wręczyła zastępca Burmistrza Pani Ewa Kasperska.  Było to już 7 spotkanie tego typu lecz z pewnością nie ostatnie. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za udział.

Galeria zdjęć

DSC_4501 DSC_4503 DSC_4507 DSC_4515 DSC_4521 DSC_4523 DSC_4575 DSC_4587 DSC_4591 DSC_4605 DSC_4626 DSC_4631 DSC_4632 DSC_4649 DSC_4653 DSC_4654 DSC_4655 DSC_4658 DSC_4660
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności