Logo Gminy Wielichowo

Międzyszkolny Turniej Tańca

Ocena 0/5

26 stycznia grupa cheer, którą opiekuje się Pani Marta Franecka oraz grupa hip-hop "Kanapowcy" z trenerem Filipem Sobańskim wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju Tańca w Grodzisku Wlkp. Zespoły zaprezentowały się bardzo dobrze i oba uzyskały Wyróżnienia . Jak na 4 miesiące treningów to super wynik!
Dzieci mają motywacje i w przyszłym roku idziemy po podium!

Galeria zdjęć

IMG_3874_1000 IMG_3796_1000 IMG_3890_1000 IMG_3911_1000 IMG_3912_1000 IMG_3817_1000 IMG_3831_1000 IMG_3790_1000 IMG_3792_1000 IMG_3808_1000
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności