Logo Gminy Wielichowo

Popołudnie z książką z Armstrongiem - ferie w filii bibliotecznej w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

Podczas ferii kontynuowaliśmy nasze cykliczne zajęcia „Popołudnie z książką”, pozostając w kosmicznym klimacie „Popołudnia z Armstrongiem” z książką „Neil Armstrong”. Ponownie stała się ona inspiracją do rozmów i działań twórczych. Wracaliśmy do historii pierwszego człowieka na Księżycu – Neila Armstronga – przypominając sobie jego drogę do spełnienia marzeń. Dzieci, które nie były obecne wcześniej, mogły poznać tę niezwykłą opowieść, a pozostali utrwalili swoją wiedzę i podzielili się tym, co najbardziej ich zaciekawiło.

Część plastyczna była prawdziwie kosmiczna. Pracowaliśmy na prawdziwych podobraziach, tworząc obrazy przedstawiające Neila Armstronga na Księżycu. Głęboki granat kosmosu, srebrzysta powierzchnia oraz wyrazista struktura wykonana z folii aluminiowej sprawiły, że księżycowe kratery nabrały przestrzeni i faktury. Powstały wyjątkowe, pełne wyobraźni prace.

To już koniec ferii – od tego tygodnia wracamy do naszego stałego rytmu spotkań i widzimy się ponownie w pełnym, poferyjnym składzie. Do zobaczenia na kolejnym „Popołudniu z książką”.

Galeria zdjęć

filia biblioteczna w wilkowie polskim (800 x 600 px) image001 image002 image003 image004 image005 image006
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności