Logo Gminy Wielichowo

Smaki szparagowo-pieczarkowo- pomidorowe w Wilkowie Polskim

Ocena 0/5

W czwartek 15 lipca br. członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Wilkowa Polskiego i Celinek spotkały się aby podsumować swoją działalność za ubiegły rok. Po  części sprawozdawczej odbyła się część kulinarna, spotkanie to było też okazją do zaprezentowania dań ze szparagów,  pieczarek i pomidorów. Panie wymieniły się sprawdzonymi przepisami i w miłej atmosferze spędziły ten wieczór.

 

Należy wspomnieć, że festiwal szparagi, pieczarki i pomidora odbywa się od kilku lat, właśnie w Wilkowie Polskim.

Ze względów epidemiologicznych obowiązujących w naszym kraju spotkanie miało skromniejszy charakter  .

W spotkaniu członkiń Koła Gospodyń  udział wzięła   Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska i sołtys wsi Damian Apolinarski.

Galeria zdjęć

DSC_0799 DSC_0800 DSC_0803 DSC_0805 DSC_0806 DSC_0807 DSC_0808 DSC_0809 DSC_0810 DSC_0811 DSC_0814 DSC_0816 DSC_0817 DSC_0820 DSC_0822 DSC_0828 DSC_0792 DSC_0794 DSC_0795 DSC_0797 DSC_0798
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności