Logo Gminy Wielichowo

Zakończenie zajęć „Spotkanie z książką”

Ocena 0/5

Zakończył się tegoroczny cykl zajęć „Spotkanie z książką”, organizowany przez bibliotekę. Ostatnie spotkanie było okazją do wspólnego czytania, rozmów o książkach oraz udziału w zajęciach plastycznych. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły we wszystkich przygotowanych aktywnościach, wykazując się kreatywnością i pomysłowością.

Podczas wydarzenia wręczono dyplomy uczestnikom, którzy przez cały rok szkolny regularnie brali udział w zajęciach. Była to również okazja do podsumowania wielu miesięcy wspólnych spotkań, podczas których młodzi czytelnicy rozwijali swoje zainteresowania literackie, poszerzali wiedzę oraz aktywnie uczestniczyli w życiu biblioteki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za systematyczny udział i zaangażowanie. Życzymy bezpiecznych, udanych wakacji oraz wielu ciekawych spotkań z książką. Kolejna edycja zajęć rozpocznie się po wakacyjnej przerwie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności