Logo Gminy Wielichowo

Jubileusz Koła Gospodyń Wiejskich w Gradowicach

Ocena 0/5

W piątek 19 października Koło Gospodyń Wiejskich w Gradowicach świętowało Jubileusz 60 lat  swojej działalności.
Na tę okoliczność w Restauracji MDS w Wielichowie odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyły członkinie KGW z Gradowic oraz zaproszeni goście, w szczególności: Poseł  Killion Munyama, Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska , Przewodnicząca Rady Miejskiej Wielichowa Genowefa Feldgebel, Prezes Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Ryszard Napierała, Dyrektor  Centrum Kultury w Wielichowie Paweł Michalski, Prezes Stowarzyszenia KGW w Wielichowie Barbara Kostrzewa, Przewodniczące KGW z terenu gminy Wielichowo oraz przedstawiciele Rady Sołeckiej Gradowic i Ochotniczej Straży Pożarnej w Gradowicach .  Zaproszeni goście , na ręce przewodniczące KGW w Gradowicach  Reginy Rybarczyk złożyli gratulacje oraz   wyrazy  szczerego uznania dla zaangażowania Pań w upowszechnianie kultury i tradycji polskiej wsi. Były też kwiaty i życzenia zdrowia oraz  wszelkiej pomyślności na dalsze lata pracy dla dobra lokalnej społeczności.

Podczas uroczystości Koło Gospodyń Wiejskich z Gradowic wręczyło podziękowania wszystkim osobom i organizacjom, z którymi przez lata współpracowało.

W części artystycznej wystąpiła niezawodna grupa cheerleaderek oraz lokalna grupa kabaretowa.

Galeria zdjęć

DSC_1783 DSC_1789 DSC_1816 DSC_1853 DSC_1960 DSC_1966 DSC_1986 DSC_1644 DSC_1648 DSC_1660 DSC_1687 DSC_1690 DSC_1706 DSC_1724 DSC_1734 DSC_1765 DSC_1774
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności