Dzień Seniora w Dębsku
W niedzielę 24 listopada 2024 roku, mieszkańcy Dębska i Pruszkowa zgromadzili się, by wspólnie uczcić Dzień Seniora.
Uroczystość dla mieszkańców zorganizowali sołtysi: Rafał Szymkowiak, i Andrzej Ziemkowski, Rady Sołeckie obu wsi oraz Koła Gospodyń Wiejskich.
Podczas spotkania odbył się konkurs na najlepszą nalewkę.
Na uroczystość zaproszeni zostali: Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Wielichowie Genowefa Feldgebel. W imieniu samorządowców Burmistrz Wielichowa złożyła seniorom serdeczne życzenia. Podczas spotkania sołtysi uhonorowali najstarsze mieszkanki Dębska i Pruszkowa, wręczając im kwiaty. Nie zabrakło również okazji do wspólnych rozmów, wspomnień i radosnego świętowania, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tego wyjątkowego wydarzenia.


Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!