FERIE Z BIBLIOTEKĄ
,,Koło fortuny" pod takim hasłem upłynął nam czas na pierwszych zajęciach w bibliotece podczas ferii. A co kryje to hasło? Tak naprawdę oznacza dobrą zabawę. Dzieci bawiły się rozwiązując guizy i zagadki, a do losowania zadań posłużyło nam właśnie koło fortuny. Trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą ,ale też silną ręką a może raczej ....... ,,szczęśliwą ręką".
Na kolejne zajęcia, gdy znów wprawimy koło w ruch zapraszamy w kolejny wtorek 28. 01. Obowiązują zapisy tel 614433096


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!