Jubileusz 30-lecia działalności Wilkowian
Podczas Wielichowskich Smaków Kultury nie zabrakło wyjątkowych emocji.
Na scenie wystąpili Wilkowianie oraz Mali Wilkowianie, świętując jubileusz 30-lecia działalności zespołu. Wilkowianie od lat dbają o pielęgnowanie i przekazywanie tradycji ludowej, regionalnych pieśni, tańców oraz wartości kultury lokalnej kolejnym pokoleniom.
To piękne wydarzenie uświetniły również zaprzyjaźnione zespoły – Retro, Kokorzynianki oraz Złote Kłosy, które nie tylko zaprezentowały swoje występy, ale także złożyły serdeczne życzenia na ręce Kierownik Wilkowian, Pani Zofii Cugier oraz Kierownika muzycznego, Pana Damiana Popiołkiewicza.
Nie zabrakło także jubileuszowego tortu i wspólnego świętowania tego wyjątkowego jubileuszu.
Dziękujemy wszystkim za obecność, życzliwość i wspólnie spędzony czas.
Link do całej relacji: https://www.facebook.com/media/set?vanity=CentrumKulturyWielichowo&set=a.1401572745332431
.jpg)


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!