Zakończenie sezonu artystycznego dla dzieci w Centrum Kultury w Wielichowie
Na stadionie w Wielichowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie podsumowujące kolejny rok aktywności dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach organizowanych przez sekcje Centrum Kultury, Bibliotekę Publiczną oraz Filię Biblioteczną w Wilkowie Polskim.
Uroczystego otwarcia spotkania dokonały Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska oraz Dyrektor Centrum Kultury Urszula Dopierała, które powitały uczestników wydarzenia, rodziców oraz instruktorów prowadzących zajęcia, dziękując im za całoroczne zaangażowanie i pracę na rzecz rozwoju młodych mieszkańców gminy.
W części artystycznej swoje umiejętności zaprezentowali uczestnicy grupy teatralnej oraz zespołu cheerleaders, którzy przez cały rok rozwijali swoje talenty podczas zajęć prowadzonych w Centrum Kultury. Występy spotkały się z dużym zainteresowaniem i zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Po części oficjalnej i artystycznej przyszedł czas na wspólną zabawę. Na uczestników czekały liczne atrakcje, w tym dmuchane zamki oraz poczęstunek. Miłą niespodziankę przygotowała również Burmistrz Wielichowa, fundując wszystkim dzieciom lody, które w upalne popołudnie sprawiły najmłodszym wiele radości.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się również piana party, które dostarczyło dzieciom wielu niezapomnianych emocji. Zwieńczeniem wydarzenia był wspólny wystrzał kolorowych proszków Holi, który stał się symbolicznym rozpoczęciem wakacyjnego wypoczynku.
Wydarzenie było okazją do podsumowania całorocznej pracy uczestników zajęć plastycznych, teatralnych, tanecznych, artystycznych, sportowych oraz zuchowych. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i instruktorom za aktywny udział, zaangażowanie oraz wspólne rozwijanie pasji i talentów.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!