Jubileusz 90-lecia urodzin
Piękny jubileusz swych 90-tych urodzin obchodziła 7 maja br. roku Pani Helena Lajsner, mieszkanka Wielichowa.
Z tej okazji szacowną Jubilatkę odwiedziły: Honorata Kozłowska Burmistrz Wielichowa, w towarzystwie Lucyny Zajdowicz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Nestorka nie kryła wzruszenia i bardzo cieszyła się z otrzymanych życzeń, kwiatów i słodyczy, jednocześnie dziękując za pamięć i odwiedziny.
Pani Helena otoczona jest wspaniałą opieką i miłością rodziny. Mimo osiągniętego godnego wieku Jubilatka , cieszy się dobrym samopoczuciem i pogodnym podejściem do całego świata.
Pani Heleno!
Niech pogoda ducha i optymizm nigdy Panią nie opuszczają, a chwile spędzane w gronie najbliższych upływają w atmosferze miłości i wsparcia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!